15764000 ShowerSelect Зовнішня частина змішувача (1 сорт)

28339.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
HANSGROHE
Дина:
20
Ширина:
155
Высота:
155
Кол-во:
шт
ShowerSelect