15743000 ShowerSelect S Зовнішня частина термостата (1 сорт)

45639.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
HANSGROHE
Дина:
82
Ширина:
150
Высота:
150
Кол-во:
шт
ShowerSelect