71100000 Logis 100 Змішувач д/раковини (1 сорт)

7379.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
HANSGROHE
Дина:
108
Ширина:
47
Высота:
163
Кол-во:
шт
Logis