71835000 Logis 260 Змішувач д/кухні (1 сорт)

8339.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
HANSGROHE
Дина:
145
Ширина:
99
Высота:
332
Кол-во:
шт
Logis