LIG015NO LIGHT Змішувач д/ванни прихов. монтажу, чорн.мат (1 сорт)

8744.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
Paffoni
Ширина:
200
Высота:
200
Кол-во:
шт
Light