LIG006NO70 LIGHT Змішувач для раковини, вилив 175 мм чорний (1 сорт)

8490.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
Paffoni
Дина:
178
Ширина:
220
Высота:
112
Кол-во:
шт
Light