31607000 Focus 100 Змішувач д/раковини (1 сорт)

8849.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
HANSGROHE
Дина:
119
Ширина:
48
Высота:
177
Кол-во:
шт
Focus