TA135NO TANGO Змішувач д/біде, чорний мат (1 сорт)

8640.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
Paffoni
Дина:
130
Ширина:
50
Высота:
141
Кол-во:
шт
Tango