71640000 Vernis Blend Змішувач д/душу, хром

3475.65 грн.
старая цена: 4089.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
HANSGROHE
Дина:
129
Ширина:
219
Высота:
118
Кол-во:
шт