71765000 Talis E Зовнішня частина змішувача д/душа

4028.15 грн.
старая цена: 4739.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
HANSGROHE
Кол-во:
шт
Talis E
Talis Select E