INTRR56106 INTERA Душова кабіна розпашна, кріплення справа, 100*100

14100.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
Primera
Дина:
1000
Ширина:
1000
Высота:
1900
Кол-во:
шт
Intera