SHRC56106 FRAME Душова кабіна, розпашна -100*100 реверсивна - хром/прозоре скло (1уп)

9719.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
Primera
Дина:
1000
Ширина:
1000
Высота:
1900
Кол-во:
шт
Frame