SHRC56906 FRAME Душова кабіна, розпашна - 90*90 реверсивна - хром/прозоре скло(1уп)

8969.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
Primera
Дина:
900
Ширина:
900
Высота:
1900
Кол-во:
шт
Frame