31608000 Focus 190 Змішувач д/раковини

5694.15 грн.
старая цена: 6699.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
HANSGROHE
Ширина:
48
Высота:
275
Кол-во:
шт
Focus