31945000 Focus E2 Зовнішня частина змішувача д/ванни

3679.65 грн.
старая цена: 4329.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
HANSGROHE
Кол-во:
шт
Focus E2