41724000 Logis Universal Тримач-кільце д/рушника

759.90 грн.
старая цена: 894.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
HANSGROHE
Дина:
74
Ширина:
189
Высота:
180
Кол-во:
шт
Logis Universal