71666000 Logis Змішувач ВМ д/душа

5328.65 грн.
старая цена: 6269.00 грн.
Страна пр-тель:
Произведено в EU
Фабрика:
HANSGROHE
Дина:
107
Ширина:
150
Высота:
150
Кол-во:
шт
Logis